شرکت خدمات مسافرت هوايي ، جهانگردي و زيارتي آتي در سال 1370 به وسيله گروهي از متخصصين و مديران باتجربه صنعت هواپيمايي و گردشگري و خبرگان بخش زيارتي تاسيس گرديد. به پشتوانه حمايت مشتريان و شهروندان عزيز ، با بهره گيري از پرسنل متخصص و کارآمد و بکار گيري روشهاي مديريت روز ، به يکي از کانون هاي بزرگ اين صنعت در ايران بدل شد و سهم بزرگي ار خدمات صنعت گردشگري در کشور را به عهده گرفت

اين شرکت ، کيفيت خدمات را سرلوحه فعاليتهاي خود قرار داده و در راستاي جلب رضايت مسافرين و همکاران محترم در کشور عزيزمان ، اقدام به ارائه خدماتي در برگزاري تورهاي داخلي و خارجي ، فروش بليت شرکتهاي هواپيمايي داخلي و خارجي ، رزرواسيون آنلاين پرواز ، هتل و تور نموده است . در ضمن به منظور سرعت بخشيدن و آسان تر شدن دريافت اين خدمات ، سامانه رزرواسيون آنلاين پروازهاي داخلي و خارجي را در اختيار همکاران و شهروندان عزيز قرار داده است.

به اين منظور شهروندان محترم مي توانند پس از يافتن مسير پروازي مورد نظر و درج اطلاعات مسافر ، به درگاه بانک متصل شده و با استفاده از تمامي کارت هاي عضو شتاب وجه بليت را پرداخت و موفق به دريافت بليت شوند.